Garantie 5 ans - kilométrage illimité ACTION SPECIALE AVEC IMMATRICULATION 1 JOUR *OFFRE LIMITEE VOIR CONDITIONS EN AGENCE*
Garage de l'Etoile succursale de Groupe Leuba SA
Route de Cossonay 101
Renens / VD
Tel: 021 633 02 02
| Body style | Wagon |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'950 kg |
| Kerb weight | 1'600 kg |
| Trailer load braked | 1'010 kg |
| Car-Nr. | 1726102 TLP/ADC |
| Cubic capacity | 1'580 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 60 Monate Garantie 5 ans KM illimités* |
| Exterior colour | Red |
| Interior colour | black |
| Mileage | 20 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 75 kW / 102 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d-isc |
| Battery capacity | 1.3 kWh |
| New price | CHF 45'700 |
| Price | CHF 37'400 |
Note: actual equipment may differ from that listed.