* top Zustand * aus 1. Hand * Garantie * ab MFK * 7-Plätze * Head-up * Kamera * Navi * Virtual Cockpit * DAB+ * uvm. *
| Body style | SUV |
| First registration date | 04.2019 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 6 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'470 kg |
| Kerb weight | 1'962 kg |
| Trailer load braked | 2'500 kg |
| Cubic capacity | 1'984 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 71'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 140 kW / 190 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 51'250 |
| Price | CHF 27'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.