Top Zustand, Automat Getriebe, Head Up Display, Navigation, Bluetooth, DAB Radio, Rückfahrkamera, Parkhilfe V+H, Keyless, Totwinkel Spurassistent, Sitzheizung, Getönte Scheiben, Service Gepflegt, aus erster Hand, 12 Monate Garantie.
| Body style | Van |
| First registration date | 06.2021 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'090 kg |
| Kerb weight | 1'706 kg |
| Trailer load braked | 1'200 kg |
| Type approval number | 1CK312 |
| Cubic capacity | 1'199 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | Red |
| Mileage | 35'300 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 96 kW / 130 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 7.7 |
| Energy efficiency | g |
| CO2 emissions | 173 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| Price | CHF 24'700 |
Note: actual equipment may differ from that listed.