4x4,Très bon état,Expertisée,1ère main,Garantie 10.2027,
Garage des Alpes de Conthey SA et Clip Automobiles SA
Route Cantonale 32
Conthey / VS
Tel: 027 346 16 28
| Body style | SUV |
| First registration date | 10.2020 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Kerb weight | 1'803 kg |
| Trailer load braked | 1'600 kg |
| Type approval number | 1HC419 |
| Cubic capacity | 1'591 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 99'800 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 130 kW / 177 PS |
| Doors | 5 |
| Last inspection (MFK) | 05.2026 |
| Fuel consumption | 8.9 |
| Energy efficiency | g |
| CO2 emissions | 203 g/km |
| Price | CHF 19'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.