LEDER / NAVI / 360KAMERA / 19ALUFELGEN / LED / PARKHILFE VO+HI / SITZHEIZUNG+HI+LENKRAD /MEMORY SITZE L+R / SPURASSISTENT+TOTWINKEL / HARMAN KARDON SOUNDSYSTEM / TEMPOMAT
| Body style | Wagon |
| First registration date | 03.2025 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'240 kg |
| Kerb weight | 1'810 kg |
| Trailer load braked | 1'800 kg |
| Car-Nr. | V-646337 |
| Cubic capacity | 1'969 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 12'409 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 145 kW / 197 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| Price | CHF 29'980 |
Note: actual equipment may differ from that listed.