Prix neuf 38'370 CHF / Garantie 3 ans ou 100000kms / Services gratuits
Garage de l'Etoile succursale de Groupe Leuba SA
Route de Cossonay 101
Renens / VD
Tel: 021 633 02 02
| Body style | Minibus |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 2 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'050 kg |
| Kerb weight | 1'590 kg |
| Trailer load braked | 1'500 kg |
| Car-Nr. | 7603827 |
| Cubic capacity | 1'461 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km 36 mois ou 100'000 km / Services gratuits (hors liquides) 10 ans ou 100'0 |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 85 kW / 116 PS |
| Doors | 4 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 38'370 |
| Price | CHF 31'100 |
Note: actual equipment may differ from that listed.