VEHICULE SUISSE EXPERTISÉ LE 02.05.2024 DISTRIBUTION REMPLACÉE A 165'000 KM
ASAJ AUTOMOBILES
Route de la Parqueterie 23
La Tour-de-Trême / FR
Tel: 026 302 34 78
| Body style | Minibus |
| First registration date | 05.2019 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 3 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'625 kg |
| Kerb weight | 1'598 kg |
| Trailer load braked | 1'800 kg |
| Type approval number | 3PB425 |
| Cubic capacity | 1'560 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 215'000 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 85 kW / 115 PS |
| Doors | 4 |
| Last inspection (MFK) | 05.2024 |
| Fuel consumption | 5.1 |
| CO2 emissions | 133 g/km |
| Euro norm | euro-6b |
| New price | CHF 31'405 |
| Price | CHF 6'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.