Super état, entretien suivi, expertise du jour, garantie, service gratuit 10ans ou 150'000kms, leasing ou financement possible, crochet de remorque amovible. suspension pneumatique, caméra 360...
| Body style | SUV |
| First registration date | 03.2018 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'450 kg |
| Kerb weight | 1'866 kg |
| Trailer load braked | 2'400 kg |
| Type approval number | 1vb395 |
| Cubic capacity | 1'969 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 80'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 140 kW / 190 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 7.7 |
| Energy efficiency | g |
| CO2 emissions | 201 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 64'200 |
| Price | CHF 26'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.