Jusqu'à 4'500.- de primes ou Leasing action 3.99 sur 48 mois, selon conditions.
Garage Chuard SA
Route de la Maladaire 6
Corcelles / Payerne / VD
Tel: 026 662 43 53
| Body style | SUV |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 2'200 kg |
| Kerb weight | 1'870 kg |
| Trailer load braked | 750 kg |
| Warranty | 60 Monate 60 mois avec kilométrage illimité, 8 ans ou 160'000 kms sur la batterie + 5 ans d'assis |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 40 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 160 kW / 217 PS |
| Doors | 5 |
| Electric range | 514 km |
| Battery capacity | 65.4 kWh |
| New price | CHF 53'450 |
| Price | CHF 48'950 |
Note: actual equipment may differ from that listed.