VEHICULE CH, BON ETAT GENERAL, ENTRETIEN SUIVI, CLIMATISATION, RADIO DAB-BLUETOOTH, TEMPOMAT, VITRES ELECTRIQUE, VERROUILLAGE CENTRAL A TELECOMMANDE, PARKTRONIC, ABS, AIR-BAGS, VITRES TEINTEES, 2 PORTES COULISSANTE LATERALE, ROUES ALU ETE + ROUES ALU HIVER, , EXPERTISE 05.2026, *** GARANTIE 12 MOIS INCLUS ***
| Body style | Van |
| First registration date | 03.2017 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 5 |
| Gross vehicle weight | 1'765 kg |
| Kerb weight | 1'317 kg |
| Trailer load braked | 910 kg |
| Cubic capacity | 998 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km QUALITY 1 |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 128'000 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 74 kW / 100 PS |
| Doors | 5 |
| Last inspection (MFK) | 05.2026 |
| Fuel consumption | 6.1 / 4.6 / 5.3 |
| CO2 emissions | 120 g/km |
| Euro norm | euro-6b |
| New price | CHF 19'780 |
| Price | CHF 7'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.