VEHICULE CH, BON ETAT GENERAL, CLIMATISATION, TEMPOMAT, RADIO BLUETOOTH, VITRES ELECTRIQUE, PARKTRONIC ARRIERE, VERROUILLAGE CENTRAL A TELECOMMANDE, ABS, AIR-BAGS, BARRE DE TOIT, ETC... EXPERTISE 12.2025, *** GARANTIE 12 MOIS INCLUS ***
| Body style | Minibus |
| First registration date | 10.2020 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 2 |
| Number of gears | 5 |
| Gross vehicle weight | 1'985 kg |
| Kerb weight | 1'623 kg |
| Trailer load braked | 1'000 kg |
| Cubic capacity | 1'499 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km QUALITY 1 |
| Exterior colour | yellow |
| Interior colour | black |
| Mileage | 90'000 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 75 kW / 102 PS |
| Doors | 4 |
| Last inspection (MFK) | 12.2025 |
| Fuel consumption | 4.6 / 4.1 / 4.1 |
| CO2 emissions | 107 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 26'645 |
| Price | CHF 9'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.