Sehr gepflegter Wagen aus 1.Hand, alle Service immer ausgeführt, 8 Fach Bereifung, Alufelgen im Ausweis eingetragen, zuverlässiges Auto. Im Auftrag des Kunden zu verkaufen
| Body style | SUV |
| First registration date | 02.2015 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'830 kg |
| Kerb weight | 1'502 kg |
| Chassis Number (VIN) | TMAJT81AAEJ605999 |
| Cubic capacity | 1'591 cc |
| Cylinders | 4 |
| Part exchange | Yes |
| Exterior colour | white |
| Mileage | 178'000 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 99 kW / 135 PS |
| Doors | 5 |
| Last inspection (MFK) | 05.2024 |
| Fuel consumption | 7.5 / 5.8 / 6.4 |
| CO2 emissions | 149 g/km |
| Financing | Yes |
| New price | CHF 24'300 |
| Price | CHF 6'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.