Garantie 12 mois - Expertisée - Service ok
| Body style | Hatchback |
| First registration date | 05.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 4 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 1'600 kg |
| Kerb weight | 1'346 kg |
| Car-Nr. | 168574 |
| Cubic capacity | 1'499 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 12 Monate Renew Gold - 12 mois |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 29'100 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 75 kW / 102 PS |
| Doors | 3 |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| Price | CHF 18'990 |
Note: actual equipment may differ from that listed.