Le véhicule est en parfait état Das Fahrzeug ist in perfektem Zustand.
| Body style | Wagon |
| First registration date | 05.2020 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'390 kg |
| Kerb weight | 1'823 kg |
| Trailer load braked | 2'200 kg |
| Type approval number | 1VC192 |
| Cubic capacity | 1'969 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 316'300 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 140 kW / 190 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 6.7 |
| Energy efficiency | g |
| CO2 emissions | 176 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| Battery capacity | 9.2 kWh |
| New price | CHF 70'500 |
| Price | CHF 13'980 |
Note: actual equipment may differ from that listed.