NEW 2026DISPONIBLE DE SUITEPRIME DE STOCK EXCEPTIONNELLE DE 1'500CHFLEASING 1.9GARANTIE 6 ANS OU 15'000KM
Auto-Rives, succursale de Groupe Leuba SA
Rue de Lausanne 45
Morges / FR
Tel: 021 804 53 00
| Body style | Sedan |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'937 kg |
| Kerb weight | 1'495 kg |
| Trailer load braked | 1'300 kg |
| Car-Nr. | 108/939787 |
| Cubic capacity | 2'488 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 72 Monate oder 150000 km Garantie d'usine 6 Ans ou 150'000KM |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 50 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 103 kW / 140 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 36'800 |
| Price | CHF 32'300 |
Note: actual equipment may differ from that listed.