Fahrzeug mit 12/24 Monaten Garantie, AHK, Panorama-Glasdach, Assistenzpaket Stadt Tour, MMI Navigationssystem Plus
| Body style | SUV |
| First registration date | 11.2023 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'475 kg |
| Kerb weight | 2'150 kg |
| Trailer load braked | 2'400 kg |
| Car-Nr. | 124 |
| Cubic capacity | 1'968 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | Green |
| Interior colour | black |
| Mileage | 24'999 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Diesel/Electric |
| Power | 150 kW / 204 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 87'000 |
| Price | CHF 40'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.