Expertisée - Service ok - Garantie 12 mois
RRG SUISSE SA - Glattpark Occasionscenter
Thurgauerstrasse 103
Glattpark (Opfikon) / ZH
Tel: 0848 998 998
| Body style | SUV |
| First registration date | 02.2018 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'727 kg |
| Kerb weight | 1'195 kg |
| Trailer load braked | 1'200 kg |
| Car-Nr. | 167346 |
| Cubic capacity | 1'197 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate Renew Start - 12 monate |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 76'900 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 88 kW / 120 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 7 / 4.7 / 5.5 |
| CO2 emissions | 125 g/km |
| Euro norm | euro-6b |
| Price | CHF 9'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.