A PARTIR DE 177CHF/MOIS SANS APPORT SUR 60 MOIS 10000KMS/AN
RRG Suisse SA - Plan-les-Ouates
Route de St-Julien 180
Plan-les-Ouates / GE
Tel: 0844 774 774
| Body style | Minibus |
| First registration date | 07.2021 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 3 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'100 kg |
| Kerb weight | 1'595 kg |
| Trailer load braked | 1'050 kg |
| Car-Nr. | 171078 |
| Cubic capacity | 1'461 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 100000 km Renew Start - 12 mois |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 71'820 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 70 kW / 95 PS |
| Doors | 3 |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| Price | CHF 12'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.