Véhicule Suisse - Expertisé - Garantie 12 mois
| Body style | Hatchback |
| First registration date | 01.2023 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 5 |
| Gross vehicle weight | 1'420 kg |
| Kerb weight | 1'070 kg |
| Trailer load braked | 1'000 kg |
| Car-Nr. | 170292 |
| Cubic capacity | 1'197 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate Renew Gold - 12 mois |
| Exterior colour | Red |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 47'600 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 61 kW / 83 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| Price | CHF 15'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.