Services faits, expertisé et garantie 1 an
| Body style | Hatchback |
| First registration date | 10.2021 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 1'988 kg |
| Kerb weight | 1'638 kg |
| Car-Nr. | 169865 |
| Warranty | 12 Monate Renew Electrique - Start - 12 mois |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 58'550 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 100 kW / 136 PS |
| Doors | 5 |
| Electric range | 360 km |
| Battery capacity | 52.0 kWh |
| Price | CHF 14'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.