Véhicule en bon état, clim,9 places ,services suivis,une clé, Fap à Régénré.
| Body style | Van |
| First registration date | 05.2017 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 6 |
| Number of gears | 5 |
| Gross vehicle weight | 2'800 kg |
| Kerb weight | 1'797 kg |
| Trailer load braked | 2'200 kg |
| Type approval number | 1VF992 |
| Cubic capacity | 1'968 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | brown |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 253'000 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 75 kW / 102 PS |
| Doors | 4 |
| Last inspection (MFK) | 04.2023 |
| Fuel consumption | 7.6 / 5.5 / 6.2 |
| Energy efficiency | f |
| CO2 emissions | 163 g/km |
| Euro norm | euro-6b |
| New price | CHF 30'458 |
| Price | CHF 9'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.