TOP GEPFLEGTES WOHNMOBIL AUS 1.HAND NUR 36700KMKOMMISSIONSVERKAUF, BITTE DIREKT KONTAKT TEL. 0794057070
| Body style | Minivan |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 6 |
| Gross vehicle weight | 3'500 kg |
| Kerb weight | 3'200 kg |
| Car-Nr. | 233981 |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 36'700 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 96 kW / 131 PS |
| Price | CHF 28'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.