Prix neuf 53'750 CHF : 12 mois ou 24'000 KM de garantie Expertisé - Véhicule Suisse
Garage de l'Etoile succursale de Groupe Leuba SA
Route de Cossonay 101
Renens / VD
Tel: 021 633 02 02
| Body style | SUV |
| First registration date | 06.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'245 kg |
| Kerb weight | 1'830 kg |
| Trailer load braked | 1'650 kg |
| Type approval number | 1HC469 |
| Car-Nr. | 101/1724022 |
| Cubic capacity | 1'598 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 24000 km 12 Mois, ou max. 24'000 km |
| Exterior colour | blue |
| Interior colour | black |
| Mileage | 26'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Voll-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 169 kW / 180 PS |
| Doors | 5 |
| Last inspection (MFK) | 05.2026 |
| Fuel consumption | 6.6 |
| Energy efficiency | f |
| CO2 emissions | 149 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| Battery capacity | 1.5 kWh |
| New price | CHF 53'750 |
| Price | CHF 32'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.