1.Hand-CH-Fahrzeug, LED-Scheinwerfer, Totwinkelassistent, Rückfahr- Kamera, Abstandsregeltempomat, Verkehrszeichenerkennung, Digital Cokpit, Navigation, Sitzheizung, Alufelgen, Parkdistanzkontrolle vorne und hinten,
| Body style | Van |
| First registration date | 05.2021 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 7 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 3'000 kg |
| Kerb weight | 2'399 kg |
| Trailer load braked | 2'500 kg |
| Type approval number | 1VQ163 |
| Car-Nr. | 11887 |
| Cubic capacity | 1'968 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate |
| Exterior colour | blue |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 12'900 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 110 kW / 150 PS |
| Doors | 4 |
| Fuel consumption | 8.1 |
| Energy efficiency | g |
| CO2 emissions | 211 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 63'305 |
| Price | CHF 42'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.