Bei Verkauf frisch ab Mfk,Automat,Radio Dab+Sommer-Winterräder Alu, Tempomat,Klima,usw.......
| Body style | SUV |
| First registration date | 01.2017 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'060 kg |
| Kerb weight | 1'595 kg |
| Trailer load braked | 1'400 kg |
| Type approval number | 1mk601 |
| Cubic capacity | 2'268 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 165'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 110 kW / 150 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 7.1 / 5.1 / 5.8 |
| Energy efficiency | e |
| CO2 emissions | 152 g/km |
| Euro norm | euro-6b |
| New price | CHF 34'999 |
| Price | CHF 10'999 |
Note: actual equipment may differ from that listed.