LEDER / NAVIGATION / EL.HECKDECKEL / SITZHEIZUNG / LENKRADHEIZUNG / TEMPOMAT / LED SCHEINWERFER / 19ALUFELGEN / SPURASSIST / TOTWINKEL / EL.SPIEGEL / EL.KLAPPBAR / PARKHILFE VO+HI / DIGITAL DISPLAY / TOUCHSCREEN / KAMERA / KLIMAAUTOMAT 2 / REGEN LICHTSENSOR / DAB / GETÖNTE SCHEIBEN / PANORAMASCHIEBEDACH
| Body style | Wagon |
| First registration date | 02.2025 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'240 kg |
| Kerb weight | 1'810 kg |
| Trailer load braked | 1'800 kg |
| Car-Nr. | V-659030 |
| Cubic capacity | 1'969 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 21'834 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 145 kW / 197 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| Price | CHF 29'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.