Fahrzeug mit Garantie, Gratisservice, Parking Assistant Plus, Leder Vernasca, Driving Assistant, M Lederlenkrad
| Body style | SUV |
| First registration date | 05.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'450 kg |
| Kerb weight | 2'079 kg |
| Trailer load braked | 2'400 kg |
| Car-Nr. | 59 |
| Cubic capacity | 1'998 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 34'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 180 kW / 245 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 87'900 |
| Price | CHF 45'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.