Véhicule propre,clim,cuir, Gps Camerama ,deux clés,services suivis,Crochet d'attelage 1500 KG .prix avec garantie 12 mois et expertise du jour 7500.-fr
| Body style | SUV |
| First registration date | 03.2017 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'870 kg |
| Kerb weight | 1'387 kg |
| Trailer load braked | 1'500 kg |
| Type approval number | 1DC947 |
| Cubic capacity | 1'197 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 109'780 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 92 kW / 125 PS |
| Doors | 5 |
| Last inspection (MFK) | 05.2022 |
| Fuel consumption | 7.1 / 6 / 6.4 |
| Energy efficiency | e |
| CO2 emissions | 145 g/km |
| Euro norm | euro-6b |
| New price | CHF 16'900 |
| Price | CHF 6'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.