Version restylée / Véhicule CH / 1ère main / Garantie 2+2 ans
| Body style | Sedan |
| First registration date | 08.2024 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 2 |
| Gross vehicle weight | 2'880 kg |
| Kerb weight | 2'400 kg |
| Chassis Number (VIN) | WP0ZZZY18SSA75229 |
| Car-Nr. | 613D20119382 |
| Warranty | 48 Monate Garantie véhicule neuf de 48 mois à compter de la 1ère immatriculation |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 17'150 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 700 kW / 952 PS |
| Doors | 5 |
| Energy efficiency | c |
| Electric range | 516 km |
| Battery capacity | 104.0 kWh |
| New price | CHF 281'180 |
| Price | CHF 149'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.