VEHICULE SUISSE - TRES BON ETAT - GARANTIE 12 MOIS
Marc Robin Autobiles Genéve SA
Route de St-Georges 85
Petit-Lancy / GE
Tel: 022 301 42 23
| Body style | convertible |
| First registration date | 03.2013 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 4 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'900 kg |
| Kerb weight | 2'545 kg |
| Cubic capacity | 3'993 cc |
| Cylinders | 8 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 75'790 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 373 kW / 507 PS |
| Doors | 2 |
| Last inspection (MFK) | 08.2018 |
| Fuel consumption | 15.8 / 8 / 10.9 |
| CO2 emissions | 254 g/km |
| Euro norm | euro-6b |
| New price | CHF 222'300 |
| Price | CHF 72'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.