Toller Zustand, ab MFK und Service
Garage Di Prisco AG
Hauptstrasse 77
Kölliken / AG
Tel: 062 516 53 72
Tel: 079 215 54 73
| Body style | Hatchback |
| First registration date | 03.2002 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 5 |
| Gross vehicle weight | 1'150 kg |
| Kerb weight | 790 kg |
| Trailer load braked | 800 kg |
| Type approval number | 1FA881 |
| Cubic capacity | 1'108 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | blue |
| Mileage | 46'400 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 40 kW / 54 PS |
| Doors | 3 |
| Fuel consumption | 8.3 / 5.3 / 6.4 |
| Energy efficiency | e |
| CO2 emissions | 152 g/km |
| Euro norm | euro-3 |
| New price | CHF 10'900 |
| Price | CHF 12'600 |
Note: actual equipment may differ from that listed.