MAZDA 6e FULL ELECTRIQUE EN STOCK AVEC UN TAUX DE LEASING EXCEPTIONNEL DE 1.9 // GARAGE DE LA PLAINE
Garage de la Plaine succursale de Groupe Leuba SA
Rue de la Plaine 65
Yverdon / VD
Tel: 024 423 04 64
| Body style | Sedan |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 2'387 kg |
| Kerb weight | 1'962 kg |
| Trailer load braked | 1'500 kg |
| Car-Nr. | 104/939651 |
| Warranty | 72 Monate oder 150000 km |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | Beige |
| Mileage | 1 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Rear wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 190 kW / 258 PS |
| Doors | 5 |
| Electric range | 479 km |
| Battery capacity | 68.8 kWh |
| New price | CHF 44'935 |
| Price | CHF 39'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.