PRIME DE STOCK EXCEPTIONNELLE DE 7'500.- ET TAUX DE LEASING A 1.9 *** GARAGE DE LA PLAINE ***
Garage de la Plaine succursale de Groupe Leuba SA
Rue de la Plaine 65
Yverdon / VD
Tel: 024 423 04 64
| Body style | Wagon |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'667 kg |
| Kerb weight | 2'147 kg |
| Trailer load braked | 2'500 kg |
| Car-Nr. | 104-939856 |
| Cubic capacity | 2'488 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 72 Monate oder 150000 km |
| Exterior colour | Red |
| Interior colour | white |
| Mileage | 1 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Plug-in-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 241 kW / 327 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d-isc |
| Electric range | 63 km |
| Battery capacity | 17.8 kWh |
| New price | CHF 80'285 |
| Price | CHF 62'300 |
Note: actual equipment may differ from that listed.