A PARTIR DE 256CHF/MOIS SANS APPORT SUR 60 MOIS 10000KMS/AN
RRG Suisse SA - Plan-les-Ouates
Route de St-Julien 180
Plan-les-Ouates / GE
Tel: 0844 774 774
| Body style | Van |
| First registration date | 06.2023 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 7 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'862 kg |
| Kerb weight | 1'339 kg |
| Trailer load braked | 1'200 kg |
| Car-Nr. | 168528 |
| Cubic capacity | 999 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 12 Monate oder 100000 km Renew Gold - 12 mois |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 54'439 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 81 kW / 110 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| Price | CHF 17'990 |
Note: actual equipment may differ from that listed.