Grosse Navi, Rückfahrkamera, Totwinlelassist, Spurhalterassist, Usw
| Body style | Wagon |
| First registration date | 04.2023 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 1'925 kg |
| Kerb weight | 1'520 kg |
| Trailer load braked | 1'000 kg |
| Type approval number | 1fm517 |
| Cubic capacity | 999 cc |
| Cylinders | 3 |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 47'890 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 114 kW / 155 PS |
| Doors | 5 |
| Last inspection (MFK) | 05.2026 |
| Fuel consumption | 6.3 |
| Energy efficiency | e |
| CO2 emissions | 143 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 36'250 |
| Price | CHF 17'550 |
Note: actual equipment may differ from that listed.