Services faits, expertisé et garantie 1 an Cuir, caméra, GPS...
| Body style | Sedan |
| First registration date | 06.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 2'158 kg |
| Kerb weight | 1'790 kg |
| Trailer load braked | 900 kg |
| Car-Nr. | 171028 |
| Warranty | 12 Monate Renew Electrique - Gold - 12 mois |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 34'950 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 160 kW / 218 PS |
| Doors | 5 |
| Electric range | 480 km |
| Battery capacity | 60.0 kWh |
| Price | CHF 24'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.