Disponible de suite - Economique
Garage Berset Sàrl
Rte. de la Gruyère 4
Marly / FR
Tel: 026 302 28 64
Tel: 079 213 77 03
| Body style | SUV |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 1'755 kg |
| Kerb weight | 1'355 kg |
| Car-Nr. | N-0000001174-3164 |
| Cubic capacity | 1'490 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 120 Monate oder 185000 km |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 100 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Voll-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 100 kW / 136 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 4.5 |
| CO2 emissions | 102 g/km |
| New price | CHF 43'320 |
| Price | CHF 39'320 |
Note: actual equipment may differ from that listed.