Frisch Ab Mfk / Service Gepflegt / Klimaanlage / Tempomat / Rückfahrkamera / Gepflegtes Fahrzeug
| Body style | SUV |
| First registration date | 05.2019 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'200 kg |
| Kerb weight | 1'803 kg |
| Trailer load braked | 1'600 kg |
| Cubic capacity | 1'591 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 108'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 130 kW / 177 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 7.6 |
| CO2 emissions | 175 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 50'000 |
| Price | CHF 15'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.