**CH-Fz.**Aus 1. Hand Top gepflegt**SWISS EDITION**Hammer Kombo**Parksensoren, Lenkradheizung, Rückfahrkamera u.v.m**Ab MFK**
| Body style | Coupe |
| First registration date | 04.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 2 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 1'740 kg |
| Kerb weight | 1'530 kg |
| Type approval number | 1CA911 |
| Cubic capacity | 6'162 cc |
| Cylinders | 8 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km Gegen Aufpreis |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 9'900 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Rear wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 354 kW / 482 PS |
| Doors | 3 |
| Last inspection (MFK) | 04.2022 |
| Fuel consumption | 12.1 |
| Energy efficiency | g |
| CO2 emissions | 277 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| Price | CHF 89'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.