7 places, attelage amovible électrique, phares led
| Body style | Van |
| First registration date | 03.2025 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'110 kg |
| Kerb weight | 1'746 kg |
| Trailer load braked | 1'500 kg |
| Car-Nr. | 856D20112988 |
| Cubic capacity | 1'498 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate Garantie d'occasion de 12 mois |
| Exterior colour | silver |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 20'300 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 110 kW / 150 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 7 |
| Energy efficiency | f |
| CO2 emissions | 160 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 59'460 |
| Price | CHF 35'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.