7 Sitze, Anhängevorrichtung, Park Assist Plus, ACC, Rückfahrkamera, Head Up, uvm
Garage Gautschi AG Langenthal
Bützbergstrasse 98
Langenthal / BE
Tel: 062 511 28 55
| Body style | Van |
| First registration date | 12.2024 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 2'930 kg |
| Kerb weight | 2'557 kg |
| Trailer load braked | 1'000 kg |
| Car-Nr. | 126D20118561 |
| Warranty | 2024-12-09, 36 Monate oder 100000 km 36 Monate Neuwagengarantie ab Datum der 1. Immatrikulation |
| Exterior colour | blue |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 16'900 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 250 kW / 340 PS |
| Doors | 4 |
| Fuel consumption | 21.3 |
| Electric range | 448 km |
| Battery capacity | 91.0 kWh |
| New price | CHF 86'595 |
| Price | CHF 61'700 |
Note: actual equipment may differ from that listed.