Mit Navi, LED-Scheinwerfer, Distanzregler, Sitzheizung, Parksensoren, u.v.m.
Garage Gautschi AG Langenthal
Bützbergstrasse 98
Langenthal / BE
Tel: 062 511 28 55
| Body style | Hatchback |
| First registration date | 05.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 1'660 kg |
| Kerb weight | 1'305 kg |
| Trailer load braked | 1'100 kg |
| Car-Nr. | 184D20118117 |
| Cubic capacity | 999 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km 12 Monate Occasionsgarantie |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 47'900 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 81 kW / 110 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 6 |
| Energy efficiency | c |
| CO2 emissions | 137 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 32'600 |
| Price | CHF 17'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.