Flottenrabatt bereits abgezogen, Aktions-Leasing möglich.
Garage Gautschi AG Langenthal
Bützbergstrasse 98
Langenthal / BE
Tel: 062 511 28 55
| Body style | Hatchback |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 1'780 kg |
| Kerb weight | 1'445 kg |
| Trailer load braked | 1'200 kg |
| Car-Nr. | 966798 |
| Cubic capacity | 1'984 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 24 Monate oder 100000 km 24 Monate Neuwagengarantie ab Datum der 1. Immatrikulation |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 1 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 152 kW / 207 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 7.6 |
| Energy efficiency | f |
| CO2 emissions | 173 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 45'480 |
| Price | CHF 37'430 |
Note: actual equipment may differ from that listed.