Mit Navi, AHK, Keyless, Parks. mit Kamera, div. Assistenten, LED-Scheinwerfer
Garage Gautschi AG Langenthal
Bützbergstrasse 98
Langenthal / BE
Tel: 062 511 28 55
| Body style | SUV |
| First registration date | 04.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 1'860 kg |
| Kerb weight | 1'492 kg |
| Trailer load braked | 1'500 kg |
| Car-Nr. | 184D20115726 |
| Cubic capacity | 1'498 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km 12 Monate Occasionsgarantie |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 48'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 110 kW / 150 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 6.6 |
| Energy efficiency | d |
| CO2 emissions | 149 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 45'230 |
| Price | CHF 24'700 |
Note: actual equipment may differ from that listed.