7 Places Exemple de prix avec remise, Services gratuits, véhicule Suisse, // Preisbeispiel mit Rabatt, Gratis Service, CH Fahrzeug
Centre Automobile Hediger & D'Andrès SA
Route du Simplon 22
Sierre / VS
Tel: 027 456 22 22
| Body style | SUV |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 7 |
| Number of gears | 9 |
| Gross vehicle weight | 3'110 kg |
| Kerb weight | 2'770 kg |
| Trailer load braked | 2'700 kg |
| Car-Nr. | VN 8165 |
| Cubic capacity | 2'989 cc |
| Cylinders | 6 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km Services gratuits 10 ans ou 100'000 km |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 50 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Diesel/Electric |
| Power | 270 kW / 367 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 143'520 |
| Price | CHF 114'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.