Première main en très bon état, Services gratuits, véhicule Suisse // Top Zustand, 1'Hand, Gratis-Service, CH-Fahrzeug
Centre Automobile Hediger & D'Andrès SA
Route du Simplon 22
Sierre / VS
Tel: 027 456 22 22
| Body style | SUV |
| First registration date | 03.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'045 kg |
| Kerb weight | 1'535 kg |
| Trailer load braked | 1'500 kg |
| Type approval number | 1aq836 |
| Car-Nr. | VO 6162 vs |
| Cubic capacity | 1'984 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 67'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 140 kW / 190 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 8.4 |
| Energy efficiency | g |
| CO2 emissions | 191 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 65'990 |
| Price | CHF 28'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.