Fahrzeug ab grossem Service, Bremsen neu, AHK
Touring-Garage Brünisholz GmbH
Feldmoos 29
Escholzmatt / LU
Tel: 041 516 50 93
Tel: 079 470 79 90
| Body style | SUV |
| First registration date | 11.2018 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 2'390 kg |
| Kerb weight | 1'965 kg |
| Trailer load braked | 1'500 kg |
| Type approval number | 1mk630 |
| Cubic capacity | 2'360 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 76'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Plug-in-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 165 kW / 224 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 2 |
| Energy efficiency | e |
| CO2 emissions | 46 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| Electric range | 45 km |
| Battery capacity | 13.8 kWh |
| New price | CHF 55'750 |
| Price | CHF 17'990 |
Note: actual equipment may differ from that listed.