Voiture en très bon état/Expertise du jour/7 Places/1er mains/S-Line
Garage Decarshome Sàrl
Zone Industrielle de la Planchettaz 1
Corcelles-prés-Payerne / FR
Tel: 078 623 53 43
| Body style | SUV |
| First registration date | 05.2017 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'765 kg |
| Kerb weight | 2'070 kg |
| Trailer load braked | 3'500 kg |
| Type approval number | 1AD667 |
| Cubic capacity | 2'967 cc |
| Cylinders | 6 |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 191'998 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 200 kW / 272 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 6.2 / 5.4 / 6.2 |
| Energy efficiency | f |
| CO2 emissions | 163 g/km |
| Euro norm | euro-6b |
| New price | CHF 81'150 |
| Price | CHF 24'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.