Vollausstattung, Wärmepumpe, 360 Umgebungskameras, Matrix LED, Leder Sportsitze elektr., Panorama Glasdach, Sonos Soundsystem, S Line Packet, Anhängekupplung, uvm
| Body style | SUV |
| First registration date | 06.2024 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 2'475 kg |
| Kerb weight | 2'378 kg |
| Trailer load braked | 1'200 kg |
| Car-Nr. | TG855403 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 23'300 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 250 kW / 340 PS |
| Doors | 5 |
| Electric range | 505 km |
| Battery capacity | 82.0 kWh |
| New price | CHF 96'000 |
| Price | CHF 48'850 |
Note: actual equipment may differ from that listed.