Perfetta di meccanica con solo 126 mila km, Tutte le manutenzione fatta nella Bmw, Consumo 5.5L, Collaudata . Fari Xenon - Sedilli Sportive - Gancio porta Bici - 4 Gomme semi nuove + 4 cerchione con gomme invernali. Solo Vendita - Prezzo Fixo.
| Body style | Van |
| First registration date | 11.2017 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'285 kg |
| Kerb weight | 1'615 kg |
| Chassis Number (VIN) | 651.943.530 |
| Cubic capacity | 1'995 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | grey |
| Mileage | 126'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 110 kW / 150 PS |
| Doors | 5 |
| Last inspection (MFK) | 09.2024 |
| Fuel consumption | 5.3 / 4.4 / 4.7 |
| CO2 emissions | 124 g/km |
| New price | CHF 45'640 |
| Price | CHF 11'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.